Guestbook  :      

Question-AnswerQuestion-Answer
Comments, suggestionsComments, suggestions
Course - the next group - 2014. Autumn-Winter session. Please, fill the form.
Registration form

Our partners


Rambler's Top100
Lappuse "Viesu grāmata" domāta tieša kontakta nodibināšanai starp mūsu web-saita apmeklētāju un biedrībām NĪMA, NĪSA un mācību centru NĪMA MAC.

Ar "Viesu grāmatas" starpniecību Jūs varat uzdot jautājumus un saņemt konsultācijas un atbildes uz juridiska vai cita rakstura jautājumiem, kas saistīti ar nekustamā īpašuma (dzīvokļa,mājas, zemes u.c.) lietošanu,izmatošanu,pārvaldi un apsaimniekošanu.

Pievēršam uzmanību mūsu klientiem.

Ņemot vērā Valsts Ieņēmumu Dienesta un SLO komisijas nespēju novērtēt labumu ko gūst valsts iedzīvotāji no nekustamā īpašuma biedrību NĪSA un NĪMA sabiedriskās darbības,turpmāk, sākot no 09.05.2011. uz laiku pārtraucam sniegt bezmaksas konsultācijas Internetā.

Turpmāk: Lai saņemtu rakstisku konsultāciju Internetā, Jums, tāpat kā līdz šim, jāievieto jautājums rakstiskā formā biedrības NĪMA mājas lapas www.nima.lv nodaļas “Viesu grāmata” apakšnodaļā – “Jautājums – atbilde” un jāpievieno jautājuma tekstam sava e-pasta adrese. Mūsu speciālisti iepazīsies ar jautājuma būtību, tā atbilstību mūsu profesionālās tematikas specifikai, atbildes apjomam un attiecīgās problēmas pietiekošam izklāstam. Vēršam Jūsu uzmanību - Jūsu e-pasta adrese un tālrunis netiks izpausts publiski, jo Jūsu ziņojumā (jautājumā) ievietotā informācija tiešā veidā ir pieejama tikai sistēmas Administratoram, kurš nes pilnu atbildību par saņemtās informācijas konfidencialitātes saglabāšanu!

Pēc tam mūsu speciālisti izsūtīs Jums konkrētas norādes uz Jūsu e-pasta adresi. Norādēs Jūs saņemsiet informāciju par nepieciešamo papildus informāciju vai to, ka nepieciešama tikšanās ar Jums mūsu ofisā, kā arī apmaksas naudas summu. Naudas summu var mainīties robežās no Ls5,0 (vienkārš jautājums) līdz Ls60 (konkrēta līguma izstrāde).

Norādītā un ar Jums saskaņotā naudas summa Jums jāieskaita mūsu bankas kontā un Jūs saņemsiet atbildi uz iesniegto jautājumu uz Jūsu e-pasta adresi.

Pamatojoties uz iepriekšējo pieredzi paskaidrojam, ka mēs sniedzam atbildes tikai mūsu kompetences robežās. Pretējā gadījumā norādēs Jūs saņemsiet ieteikumu kādā kompetentā iestādē Jums griesties ar savu jautājumu vai arī Jūsu jautājums tiks atstāts bez ievērības.

Ar cieņu – Nekustamā īpašuma mācību atbalsta centrs – NĪMA MAC”

Mūsu rekvizīti: SIA”Nekustamā īpašuma mācību atbalsta centrs”

Adrese e-pasts: nima1sv@yahoo.com

Reģ.Nr.LV40003384229

Nor.k.Nr.LV76HABA0551034624448, Swedbank, HABALV22

Būsim arī ļoti pateicīgi par Jūsu domām, atsauksmēm, ierosinājumiem un kritiku, kuru Jūs ievietosiet "Viesu grāmatā".

Name:

E-Mail:

Text:  © 2002 NIMA CORPORATION/NĪMA MAC. ALL RIGHTS RESERVED
PHONE: +371 29105545
E-MAIL: NIMA1SV@YAHOO.COM
 
   Visitors: 5110605   


Rambler's Top100
Top.LV