:      

 NIMA NIMA

NĪMA MAC rīko mācību kursu specialitātē "NEKUSTA ĪPAŠUMA SPECIĀLISTS . Interesentus lūdzam aizpildīt un nosūtīt pa e- pastu nima1sv@yahoo.com "Pieteikuma anketu". Vairāk skat. nodaļu NĪMA MAC. Mēs ar jums noteikti sazināsimies.. Apmeklejiet Regulāros Seminārus un Kursus: Seminārs"Dzīvokļa īpašuma likums" A)Nekustamā īpašuma tirdzniecība; B)Nekustamā īpašuma vērtēšana; C)Dzīvojamo māju pārvaldīsana un apsaimniekošana; D)Nekustamā īpašuma speciālists. Pilnu informāciju Par A), B) C) un D) programmām Skat. NODAĻA NĪMA MAC "NI Tirdzniecības speciālists"Rambler's Top100
NĪ tirgum nepieciešami speciālisti ar padziļinātām zināšanām

NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA MĀCĪBU ATBALSTACENTRSPapildus izglītības iestāde, reģistrēta LR Izglītības un Zinātnes ministrijā 24.04.1996,pārreģistrēta 21.05.2001, Reģ.Nr.3360800098

Reģ. Nr. LV40003384229, Āzenes 20-459, Rīga, LV-1048 Tālr./fax 67089626, Mob.t.29105545,

e-pasts: nima@nima.lv; websaits: www.nisa.lv; www.nima.lv

Cien. NĪ firmasVadītāj!

Šodiena, kad NĪ tirgū vērojama strauja aktivitātes samazināšanās, kad daudzi NĪ tirgus speciālisti cieš zaudējumus, priekšplānā izvirzās jautājums par NĪ tirgus darījuma starpnieka profesionālās kompetences līmeņa (t.i. zināšanu) atbilstību šodienas tirgus situācijas prasībām.

Ko nozīmē atbilstība šodienas tirgus situācijas prasībām?

Ja runājam par NĪ tirgu vakardienas un šodienas jēdzienos, tad varam definēt šīs vakardienas un šodienas galvenās atšķirības sekojoši: vakar tirgū cenu noteica pārdevējs, šodien pircējs, vakar piekāpās pircējs, šodien piekāpjas pārdevējs. Ar pārdevēju un pircēju es domāju arī darījuma dalībniekus pakalpojuma, t.i. ar NĪ īres un nomas darījumos.

Pārdevēja piekāpšanās pircējam reāli dzīvē izpaužas kā tirgus cenu pazemināšanās.

Lūk, tieši cenu pazemināšanās tendences izmaiņai uz tās stabilizācijas un pieauguma tendenci, šodien ir jāizvirza paaugstinātas prasības pret darījuma starpnieka profesionālo kompetenci, lai speciālists varētu reāli un pamatoti ietekmēt pircēju un pārdevēju apsvērumus lēmuma pieņemšanā par objekta tirgus vērtību un cenu.

Vai Jūsu firmas darbinieki atbilst šīm prasībām?

Mēs piedāvājam paplašinātu NĪ tirgus speciālista profesionālo zināšanu padziļināšanas (tālākizglītības) kursu, kurš, bez klasiskajām profesionālajām zināšanām nekustamā īpašuma un tā tirgus izpratnes jautājumos, ietver padziļinātu NĪ tirgus objektu un pakalpojumu vērtības veidošanās analīzes kursu.

Šodien NĪ un to pakalpojumu tirgū ir nepieciešams sertificēts tirgus speciālists ar padziļinātām zināšanām, kas reizē var darboties arī kā eksperts darījumos ar NĪ un panākt lūzumu cenu krišanās tendencē. Mūsu mācību atbalsta centra kursa beigšanas apliecība, dod tiesības saņemt NĪMA vai NĪSA (Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība) profesionālās kompetences sertifikātu, kas garantē klienta uzticību.

Ja Jūs vēlaties un Jūs interesē, lai Jūsu darbinieki apgūt šīs zināšanas īsā laika posmā un intensīvā veidā, laipni lūdzam uz tālākizglītības kursu.

Tālākizglītības kursa autors un galvenais lektors RTU docents, Dr.Sc.ing, Raitis Kalniņš, kurš šajā jomā praktizē jau vairāk kā desmit gadus, NĪMA un NĪSA dibinātājs.

Precīzākas ziņas par mūsu mācību programmu un pieteikuma anketa uz mācību kursu ir mūsu mājas lapā Internetā www.realestateeducation.lv nodaļas Izglītība, apakšnodaļā Nekustamā īpašuma mācību atbalsta centrs. Tur varat iepazīties arī ar mūsu kursu beidzēju sarakstu, kas šodien aktīvi darbojas visā Latvijā un ir daudzu profesionālu biedrību biedri. (arī www.nisa.lv un www.nima.lv nodaļās NĪMA MAC)

Mācību kursa ilgums divi mēneši , nodarbības notiek sestdienās no plskt. 10 -14.30

Nodarbības notiek arī krievu valodā

Kursa dalībnieki saņem mācību materiāli vairāk kā 120 lpp.

Ar cieņu, jūsu Nekustamā īpašuma mācību atbalsta centrs.

Rīgā, 2008-10-08<<


  2002 BIEDRĪBA NIMA/NĪMA MAC. .
..: 29105545
E-MAIL: nima1sv@yahoo.com
 
   - : 4555303   


Rambler's Top100
Top.LV