Viesu grāmata  :  Jautājumi-Atbildes    

Jautājumi-AtbildesJautājumi-Atbildes
Komentāri, priekšlikumiKomentāri, priekšlikumi
NĪMA MAC piedāvāja piecu nedēļu mācību sesiju specialitātē "NEKUSTA ĪPAŠUMA SPECIĀLISTS (pirms NĪ darījumu starpnieku likuma spēkā stāšanās). Interesentus lūdzam aizpildīt, un nosūtīt pa e - pastu nima1sv@yahoo.com "Pieteikuma anketu". Vairāk skat. nodaļu NĪMA MAC. Mēs ar jums noteikti sazināsimies.. Apmeklejiet Regulāros Seminārus un Kursus: Seminārs"Dzīvokļa īpašuma likums" A)Nekustamā īpašuma tirdzniecība; B)Nekustamā īpašuma vērtēšana; C)Dzīvojamo māju pārvaldīsana un apsaimniekošana; D)Nekustamā īpašuma speciālists. Pilnu informāciju Par A), B) C) un D) programmām Skat. NODAĻA NĪMA MAC "NI Tirdzniecības speciālists"
Pieteikuma anketa

Mūsu partnieri


Rambler's Top100
Lappuse "Viesu grāmata" domāta tieša kontakta nodibināšanai starp mūsu web-saita apmeklētāju un biedrībām NĪMA, NĪSA un mācību centru NĪMA MAC.

Ar "Viesu grāmatas" starpniecību Jūs varat uzdot jautājumus un saņemt konsultācijas un atbildes uz juridiska vai cita rakstura jautājumiem, kas saistīti ar nekustamā īpašuma (dzīvokļa,mājas, zemes u.c.) lietošanu,izmatošanu,pārvaldi un apsaimniekošanu.

PIEVĒRŠAM UZMANĪBU MŪSU KLIENTIEM.

Ņemot vērā Valsts Ieņēmumu Dienesta un SLO komisijas nespēju novērtēt labumu ko gūst valsts iedzīvotāji no nekustamā īpašuma biedrību NĪSA un NĪMA sabiedriskās darbības, turpmāk, sākot no 09.05.2011. uz laiku pārtraucam sniegt bezmaksas konsultācijas Internetā.

Turpmāk: Lai saņemtu rakstisku konsultāciju Internetā, Jums, tāpat kā līdz šim, jāievieto jautājums rakstiskā formā biedrības NĪMA mājas lapas www.nima.lv nodaļas “Viesu grāmata” apakšnodaļā – “Jautājums – atbilde” un JĀPIEVIENO JAUTĀJUMA TEKSTAM SAVA E-PASTA ADRESE UN TELEFONU.

Mūsu speciālisti iepazīsies ar jautājuma būtību, tā atbilstību mūsu profesionālās tematikas specifikai, atbildes apjomam un attiecīgās problēmas pietiekošam izklāstam.

Vēršam Jūsu uzmanību - Jūsu e-pasta adrese un tālrunis netiks izpausts publiski, jo Jūsu ziņojumā (jautājumā) ievietotā informācija tiešā veidā ir pieejama tikai sistēmas Administratoram, kurš nes pilnu atbildību par saņemtās informācijas konfidencialitātes saglabāšanu!

Pēc tam mūsu speciālisti izsūtīs Jums konkrētas norādes uz Jūsu e-pasta adresi. Norādēs Jūs saņemsiet informāciju par nepieciešamo papildus informāciju vai to, ka nepieciešama tikšanās ar Jums mūsu ofisā, kā arī apmaksas naudas summu. Naudas summu var mainīties robežās no Ls0,0-Ls5,0 (vienkārš jautājums) līdz Ls60 (konkrēta līguma izstrāde). Norādītā un ar Jums saskaņotā naudas summa Jums jāieskaita mūsu bankas kontā un Jūs saņemsiet atbildi uz iesniegto jautājumu uz Jūsu e-pasta adresi. Pamatojoties uz iepriekšējo pieredzi paskaidrojam, ka mēs sniedzam atbildes tikai mūsu kompetences robežās. Pretējā gadījumā norādēs Jūs saņemsiet ieteikumu kādā kompetentā iestādē Jums griesties ar savu jautājumu vai arī Jūsu jautājums tiks atstāts bez ievērības. Ar cieņu – Nekustamā īpašuma mācību atbalsta centrs – NĪMA MAC” Mūsu rekvizīti:

SIA”Nekustamā īpašuma mācību atbalsta centrs”

Adrese e-pasts: nima1sv@yahoo.com

Reģ.Nr.LV40003384229

Nor.k.Nr.LV76HABA0551034624448, Swedbank, HABALV22

Būsim arī ļoti pateicīgi par Jūsu domām, atsauksmēm, ierosinājumiem un kritiku, kuru Jūs ievietosiet "Viesu grāmatā".

dainis  /2011-05-09 21:42/
privātmājai esam trīs ipašnieki,katram pieder savs dzivoklis,līdz ar ko māja sanāk daudzdzīvokļu.Vai ir iespējams sadalīt zemes domājamas daļas apsaimniekošanai katram atsevišķi.
Atbilde:To var izdarīt, ja mājas kopīpašnieki savstarpēji vienojas par mājai piekrītošās zemes apsaimniekošanas t.sk. arī lietošanas kārtību. Kopīpašuma zemi var arī nedalīt reālās trīs daļās, kas pardedzētas atsevišķai apsaimniekošanai, bet vienošanās dokumentā gan ir jāuzrāda katras daļas robežojošus viennozīmīgus orentierus. Nāciet uz konsultāciju, sagatavosim atbilstošu vienošanos (tālr.29105545). NĪMA MAC.

Ilāna  /2002-09-12 10:55/
Sakiet, lūdzu, vai mūsu masu inf. līdzekļi pareizi lieto vārdu Rieltors?
Atbilde:Vārds “Realtors®” nozīmē oficiāli, likumā noteiktajā kārtībā, reģistrētu tirdzniecības vārdu (trade name), kuru var lietot tikai “Amerikas Nacionālās Realtoru Asociācijas” biedri. (skat. ASV sūtniecības bibliotekā Rīgā, “The Language of Real Estate” John Reilly). Par cik presē (it īpaši krievu valodā) šo vārdu bieži lieto, mēs nevaram nest atbildību par žurnālistu lietoto terminoloģiju, bet gribu aicināt visus nekustamā īpašuma tirgus darījumu starpniekus, publiski nedemonstrēt savu nezināšanu un vārdu Realtors lietot tikai tā pareizajā nozīmē. Atbildi sniedza Raitis kalniņš Korporācijas NĪMA prezidents

Vārds:

E-Mail:

Teksts:  © 2002 Biedrība NĪMA/NĪMA MAC VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS
MOB.TĀLR: 29105545
E-pasts: nima1sv@yahoo.com
 
   Apmeklētāju skaits: 5167459   


Rambler's Top100