Jaunumi  :  NĪMA informē    

NĪMA informēNĪMA informē
NĪMA Ziņojumi biedriemNĪMA Ziņojumi biedriem
NĪMA MAC piedāvāja piecu nedēļu mācību sesiju specialitātē "NEKUSTA ĪPAŠUMA SPECIĀLISTS (pirms NĪ darījumu starpnieku likuma spēkā stāšanās). Interesentus lūdzam aizpildīt, un nosūtīt pa e - pastu nima1sv@yahoo.com "Pieteikuma anketu". Vairāk skat. nodaļu NĪMA MAC. Mēs ar jums noteikti sazināsimies.. Apmeklejiet Regulāros Seminārus un Kursus: Seminārs"Dzīvokļa īpašuma likums" A)Nekustamā īpašuma tirdzniecība; B)Nekustamā īpašuma vērtēšana; C)Dzīvojamo māju pārvaldīsana un apsaimniekošana; D)Nekustamā īpašuma speciālists. Pilnu informāciju Par A), B) C) un D) programmām Skat. NODAĻA NĪMA MAC "NI Tirdzniecības speciālists"
Pieteikuma anketa

Mūsu partnieri


Rambler's Top100
Par mācību kursa "NĪ darījumu starpnieku" apmācību  /04.01.2020/
NĪMA INFORMĒ:
Par kursa "NĪ darījumu starpnieku" apmācības pārtraukšanu uz nenoteiktu laiku sakarā ar Saeimā 1. lasījumā akceptēto likumprojektu
“Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likums” (Nr.465/Lp13),
Lasīt tālāk .....

Par personu datu aizsardzību  /10.06.2018/

Cien. KLIENT!

Informājam, ka esam veikuši pasākumus Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) ieviešanai lai nodrošinātu jums
kvalitatīvu pakalpojumu un personas datu apstrādi saskaņā ar GDPR

Lasīt tālāk .....

Nepatiesas un lasītāju maldonošas informācijas publikācija laikrakstā "TELEGRAF"  /14.10.2011/
Š.g. 05.09.11. laikraksta “TELEGRAF” Nr.171(2459) žurnālistes Anželas Ržicevas publicētajā rakstā “Prodatj neprodavajemoje” pieļautas rupjas kļūdas, kā rezultātā publicēta nepatiesa informācija, kas nedara godu avīzei, maldina avīzes lasītājus un atzīmējot tikai vienas nekustamā īpašuma speciālistu apvienības darbību, mazāk informētu lasītāju acīs, diskreditē ne tikai pārējās citas profesionāās apvienības, bet visu Latvijas nekustamā īpašuma industriju kopumā. Skat. arī /27.05.2011/ "zemāk" publicēto NĪMA komentāru "Obligātā sertifikācija vai diskriminācija"
Lasīt tālāk .....

VAI BŪT PAR STARPTAUTISKĀS NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA FEDERĀCIJAS FIABCI BIEDRU IR GODS?  /04.03.2011/
Viennozīmīgi – KAUNS, - apgalvo LATVIJAS NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA MĀKLERU UN AĢENTU BIEDRĪBA NĪMA - pirmā, starptautiskās nekustamā īpašuma federācijas FIABCI ((International Real Estate Federation FIABCI) Latvijas nodaļas “FIABCI –LATVIJA” nodibinātāja (1999.g.), - sakarā ar LANĪDA pasludināto federācijas FIABCI Baltijas nodaļas nodibināšanu.
LANĪDAs uzņemšana FIABCI un atbilstoši “otrās” FIABCI nacionālās nodaļas izveidošana 2005. - 2006.gadā notika pretrunā FIABCI statūtiem un amorāli.
Rodas jautājums – cik likumīga ir pasludinātā FIABCI Baltijas nodaļa un kādi ir šīs organizācijas darbības morāli-ētiskie pamati, uz kuriem varētu paļauties gan organizācijas biedri, gan arī tās potenciālie klienti?
Lasīt tālāk .....

Šodien, krīzes apstākļos, nekustamā īpašuma tirgum ir nepieciešams pilnīgi jauns un ar plašām un vispusīgām zināšanām bruņots un augsti kvalificēts SPECIĀLISTS  /15.02.2011/
“NEKUSTAMĀ IPAŠUMA MĀCĪBU ATBALSTA CENTRS” - NĪMA MAC
5.martā uzsāk piecu sestdienu
intensīvu mācību kursu-sesiju (krievu valodā)
“NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA SPECIĀLISTS”
Kursa “Nekustamā īpašuma speciālists” programma ir plaša profila un universālu zināšanu akopojums par nekustamo īpašumu, kas ietver nekustamā īpašuma normatīvo aktu bāzi, ekonomikas, tirgus (t.sk.īres tirgus), vērtības, investīciju, uzņēmējdarbības, apsaimniekošanas u.c. jautājumus. Pēc daudzo klausītāju vērtējuma, tā ir viena no mūsu interesantākajām un produktīvākajām programmām, jo kursa klausītāji iegūst plašas zināšanas tajās nekustamā īpašuma jomās, kas šodien interesē nekustamā īpašuma tirgus dalībniekus un kas nekustamā īpašuma speciālistam viņa turpmākajā praktiskajā darbībā, dod iespējas sniegt kvalitatīvu un, šodienas tirgus prasībām atbilstošu, pakalpojumu savam klientam un paver plašas karjeras iespējas, gan Latvijā, gan ārzemēs.

Iepazīties ar programmu, apmaksu un kā aizpildīt “Pieteikuma anketu” jūs varat mūsu websaita www.nima.lv sadaļā NĪMA MAC - “Nekustamā īpašuma tirdzniecības spaciālists”. Iespējama individuāla apmācība.
Zvaniet – tālrunis 29105545
Laipni lūdzam!
Lasīt tālāk .....

FIABCI-Latvija pret FIABCI-LATVIA  /29.12.2006/
Latvijas Nekustamā īpašuma mākleru un aģentu biedrība NĪMA informē - Uz FIABCI-Latvija vadītāja Markova kunga iesnieguma pamata uzsākts kriminālprocess - Noteikt personu loku kurām ir tiesības izmantot FIABCI preču zīmi.
Lasīt tālāk .....

FIABCI un tās logotipa izmantošana  /06.03.2006/
"Veselīgas" pārdomas par biznesa ētiku
Lasīt tālāk .....

DIVAS FIABCI-LATVIA Latvijā  /06.09.2005/
Sakarā ar konferenci, kuru rīko LANĪDA no 9. līdz 11. Septembrim, atgadinām, ka FIABCI neprofesionālas vadības rezultātā Latvijā patreiz tika reģistrētas DIVAS FIABCI-LATVIA, pie tam PIRMĀ FIABCI-LATVIA, kuras biedru sarakstu Jūs varat redzēt mūsu www.nima.lv saitā, OFICIĀLI, SASKAŅĀ AR FIABCI STATŪTIEM tika reģistrēta Latvijā 2000.gadā. Būtībā šodienas FIABCI neprofesionālā vadība ir pārvērtusi nopietnu un plaši visā pasaulē pazīstamu starptautisku organizāciju, maigi izsakoties par, cirku. NĪMA uzskata, ka šodien, būt par biedru organizācijā ar tādu vadību, kura pati ignorē un neievēro savus Statūtus, nav apvienojams ar īsta Nekustamā īpašuma profesionāļa statusu. It īpaši šodien, kad mēs paši Latvijā gatavojam NĪ speciālista Profesionālo Standartu, ko tad mēs varam mācīties no tādas organizācijas. Atkārtoti publicējam neuzticības izteikumu kurš tika publicēts "Latvijas Vestnesis" 24.03.05.
Lasīt tālāk .....

PAR NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA (NĪ) NODOKLI UN ZEMES NOMU 2010. GADĀ.  /07.05.2010/
Sakarā ar to, ka pēdējā laikā esam saņēmuši daudz jautājumus par NĪ nodokli un zemes nomas maksu 2010.gadā, nolēmām dot apkopotu atbildi šo jautājumu izklāstam.
Lasīt tālāk .....

Tieslietu ministrijas inciatīva NĪ tirgus darījumu starpnieku (mākleru) darbības tiesiskajā reglamentācijā  /02.12.2009./
LR Tieslietu ministrija (TM) ir nopietni uzsākusi veikt NĪ tirgus darījumu starpnieku (mākleru) darbības tiesisko reglamentācijas procesu!
2009.g.02.decembrī NĪMA un NĪSA, kopā ar LANĪDA, ASPRO, Ekonomikas un Finanšu ministrijām, Ekonomikas policiju un Patērētāju tiesību aizsardzības centru bija oficiāli uzaicināti uz TM, kur visi vienbalsīgi vienojās, ka ir nepieciešama NĪ mākleru darbības ar likumu noteikta tiesiska reglamentācija un TM uzņēmās šā jautājuma izstrādes tālāko vadību sadarbībā ar uzaicinātajām organizācijām.
Lasīt tālāk .....

Nezināšana vai apzināta maldināšana  /20.03.2008/
Latvijas Nekustamā īpašuma mākleru un aģentu biedrības biedri jau kopš 1998.gada ar savas mājas lapas starpniecību izmanto MLS (MultipleListing Service) prototipu.
Lasīt tālāk .....

Par prognozēm nekustamā īpašuma tirgus attīstībā un žurnālistu "kvalifikāciju".   /24.01.2007/
Pārlasot dažu žurnālistu secinājumus par nekustamā īpašuma tirgus attīstības tendencēm, gribot negribot ir atkal jārunā un, manuprāt, nopietni par žurnālistu kvalifikāciju, gan attiecīgajā tematikā, gan par žurnālista kvalifikāciju kopumā.
Pilnu tekstu skat. www.nisa.lv nodalijumā "Prese"
Lasīt tālāk .....

Atklāta atbilde uz «otras FIABCI-Latvijas» vēstuli Nr. 6/08.2006 no 21.08.06.g.  /18.09.2006/
Lasīt tālāk .....

NĪMA - NĪSA galvenais loceklis  /29.12.2006/
Lasīt tālāk .....

PROFESIONĀLĀS TUMSONĪBAS ŠEDEVRS   /17.08.2006/
PROFESIONĀLĀS TUMSONĪBAS ŠEDEVRS
“VESTI SEGODNJA” pielikumā HEDVIŽIMOSTJ & AVTO.
NĪMA valdes priekšsēdētājs , Dr.sc.ing., R.Kalniņš
Lasīt tālāk .....

NĪ speciālistu apmācības kvalitāte   /12.08.2006/
Sakarā ar avizes "B&B" 09.08.06.g. žurnalista Aleksandra Juhneviča rakstu "Chernij makler uchenya ne boitsya" paziņojam: apzināti vai nejauši, zhurnālists apmelno ne tikai visus tos, kuri nodarbojas ar nekustamiem īpašumiem bez minēto asociāciju sertifikāta saņemšanas, bet arī NĪMA un LANĪDA apmācības programmas, kuras, lūk, ir orientētas tikai uz cilvēkiem bez pieredzes NĪ jomā. Paskaidrojam: "Nekustamā īpašuma mācību atbalsta centra" (mūsu saita NĪMA MAC nodaļa), licencētas mācību iestādes, kursus sākot no 1998. gada pabeidza apmēram 1000 cilvēku, no kuriem apmēram puse iestājās NĪMA un saņema aģenta vai māklera sertifikātu. Apmēram puse no kursu beidzēju skaita ir cilvēki ar praktisko darba pieredzi, tajā skaitā arī NĪ tirgu praktizējošie juristi. Paskaidrijam gan "B&B" zurnalistiem, kuri jau apmēram 3 gadu laikā gaida NĪ tirgus cenu kritumu un krīzi, gan parējiem: profesionālo apvienību centieni paaugstināt NĪ tirgus starpnieku kvalifikāciju ir tikai apsveicams pasākums. Ieteicam arī žurnalistiem apgūt šis zināšanas lai nepartraukti nepamatoti nebaidīt cilvēkus ar NĪ tirgus krīzi.
Lasīt tālāk .....

Kā pasargāt NĪ tirgu un tā dalībniekus no blēžiem un krāpniekiem  /06.02.2006/
Kopš brīvajā Latvijā pastāv NĪ tirgus tik ilgi pastāv arī jautājums, kā pasargāties no krāpniekiem darījumos ar nekustamo īpašumu.
UNIVERSĀLAS un visaptverošas metodes nav, tāpēc NĪ tirgus prasa radikālas pārmaiņas, saka "Nekustamā īpašuma mācību un atbalsta centra" dibinātājs un mācību programmas "NĪ tirdzniecība" autors un NĪMA prezidents RTU docents, Dr.Science ing. Raitis Kalniņš
Lasīt tālāk .....

PĀRDOMAS PAR NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA TIRGUS "EKSPERTU" SLĒDZIENU KVALITĀTI UN MĒRĶIEM.  /31.01.2006/
"Troksnis", kas sacelts presē sakarā ar iespējamo nekustamā īpašuma tirgus krīzi un, reizēm pat, tīri "ekstaravagantie " tās pamatojumi un aprēķini, rada iespaidu, ka šo krīzi gaidām un nevaram vien sagaidīt.
Protams, faktori, kas jebkura t.sk. arī nekustamā īpašuma tirgus krīzi var izraisīt, ir ļoti daudz un tāpēc "spriešana" par to ir līdzvērtīga zīlēšanai kafijas biezumos, bet tas dod ļoti plašas iespējas uz šīs zīlēšanas rēķina "zīmēties" presē un publikā .
Lasīt tālāk .....

B&B apvaino Amerikas Nacionālās Riealtoru Asociācijas (NAR) biedrus-rieltorus par krāpšanos Latvijas nekustamā īpašuma tirgū!   /26.11.2005/
B&B #229 no 25.11.05.g. rakstā "Kak mākleri ļudej oblapošivajut" žurnālists, kuš, acīm redzot, maz pārvalda nekustamā īpašuma tirgus specifiku un kurš nezin, ka katram vārdam, it īpaši jau žurnālistiskā, ir būtiska tā jēga un kuram nav elementāras izpratnes par to kādu atšķirīgu informāciju nes vādi "mākleris" un "rieltors", savā rakstā apvaino ne tikai VISUS Latvijas māklerus, bet arī Amerikas Savienoto Valstu Nacionālās Rieltorus Asociācijas (NAR) biedrus-rieltorus par krāpšanos un blēdīšanos Latvijas nekustamā īpašuma tirgū. Ar tādiem žurnālistiem mēs drīz līdz starptautiskam skandālam varam nonākt!
Lasīt tālāk .....

Par vārda REALTORS lietošanu  /17.11.2005/
Vārds REALTORS ir reģistrēta preču zīme un tiesības lietot šo vārdu ir tikai Amerikas nacionālās nekustamā īpašuma profesionāļu asociācijas ( NATIONAL ASSOCIATION of REALTORS) biedriem.
Lasīt tālāk .....

NĪMA nosaukuma un logo negodprātīga izmantošana  /11.11.2005/
Paziņojam, ka ilgu laiku reklamētā ZL Hotline interneta saitā www.117.lv
"NĪMA", Latvijas nekustamā īpašuma mākleru un aģentu korporācija, Saldus filiāle - NEEKSISTĒ! Reklāmu minētajā saitā ievietojusi persona(norāda mobilo tālruni), kurai nav nekāda sakara ar korporāciju NĪMA.
Atgādinam, ka NĪMA nosaukumu un logo ir tiesīgi izmantot tikai un vienīgi NĪMA biedri, kuriem ir derīgs NĪMA profesienālās kompetences sertifikāts (klientam ir jāpārbauda sertifikāta derīguma termiņš).
NĪMA administrācija
Lasīt tālāk .....

www.nima.lv objektu datu bāzes popularitāte  /05.09.2005/
Korporācija NĪMA informē, kā mūsu ricībā nonācis SIA "Rīgas investīciju un finanšu grupa" "Ekskluzīvais līgums", kurā minēta firma sola klientam reklamēt viņa objektus NĪMA Objektu datu bāzē www.nima.lv.
Lasīt tālāk .....

Paziņojums par FIABCI biedra statusa zaudēšanu  /10.03.2005/
Lūdzam ņemt vērā, ka SIA "Investprojekts" un tā pārstāve Olga Griščeko, kā arī SIA "ANNO" un tā pārstāve Līga Andersone ir izstājušies no FIABCI biedru skaita.

FIABCI-LATVIA
Lasīt tālāk .....

Starptautisko organizāciju spožums un posts  /15.02.2005/
Sakārtota un kulturāla NĪ tirgus koncepcija Latvijā bija viens no galvenajiem Latvijas Nekustamā īpašuma mākleru un aģentu korporācijas NĪMA dibināšanas mērķiem.

Lasīt tālāk .....

the Directory   /12.12.02/
new business opportunities.

Lasīt tālāk .....

UZMANĪBU Ārvalstu investora piedāvājums!  /12.12.2002/
PRESIDENT/CEO

DEAR SIR,

I GOT TO KNOW YOU THROUGH A REPRESENTATIVE OF[
FIABCI].
I WRITE TO EXPRESS MY INTEREST IN INVESTING IN REAL
ESTATE IN YOUR COUNTRY.

I WILL LIKE YOUR ORGANIZATION TO ADVISE ME ON HOW BEST
TO INVEST IN THIS AREA OF MY CHOICE IN YOUR COUNTRY.

THE FUND IS AVAILABLE FOR SUCH INVESTMENT, I AM IN
GOVERNMENT SERVICE,I WANT TO PUT MY FUND IN REAL
ESTATE BUSINESS.

PLS REPLY URGENTLY TO INDICATE YOUR WILLINGNESS TO
OFFER ME ASSISTANCE IN THIS AREA.

BEST REGARDS

DR. SANYA AYENI
Atbildi sūtīt pa e-pastu: sanyaayeni2001@yahoo.com
Lūdzu paziņot NĪMA sekretariātam par kontakta nodibināšanu R.Kalniņš
Lasīt tālāk .....  © 2002 Biedrība NĪMA/NĪMA MAC VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS
MOB.TĀLR: 29105545
E-pasts: nima1sv@yahoo.com
 
   Apmeklētāju skaits: 5167491   


Rambler's Top100