Jaunumi  :      

NĪMA informēNĪMA informē
NĪMA Ziņojumi biedriemNĪMA Ziņojumi biedriem
NĪMA MAC piedāvāja piecu nedēļu mācību sesiju specialitātē "NEKUSTA ĪPAŠUMA SPECIĀLISTS (pirms NĪ darījumu starpnieku likuma spēkā stāšanās). Interesentus lūdzam aizpildīt, un nosūtīt pa e - pastu nima1sv@yahoo.com "Pieteikuma anketu". Vairāk skat. nodaļu NĪMA MAC. Mēs ar jums noteikti sazināsimies.. Apmeklejiet Regulāros Seminārus un Kursus: Seminārs"Dzīvokļa īpašuma likums" A)Nekustamā īpašuma tirdzniecība; B)Nekustamā īpašuma vērtēšana; C)Dzīvojamo māju pārvaldīsana un apsaimniekošana; D)Nekustamā īpašuma speciālists. Pilnu informāciju Par A), B) C) un D) programmām Skat. NODAĻA NĪMA MAC "NI Tirdzniecības speciālists"
Pieteikuma anketa

Mūsu partnieri


Rambler's Top100
FIABCI-IZMIRSTOŠA ORGANIZĀCIJA? VAI, KUR BEIDZAS LIKUMS, TUR SĀKAS TIRANIJA

FIABCI-izmirstoša organizācija? vai, kur beidzas likums, tur sākas tiranija

 

Šodienas starptautiskās NĪ speciālistu apvienības FIABCI vadība, kliedzoši pārkāpjot paši savas organizācijas statūtus un citus tai un tās biedriem saistošos dokumentus, ir novedusi organizāciju līdz tādai situācijai, ka tās biedru skaits laikā no 1998. līdz 2004 gadam ir samazinājies gandrīz divkārt!

Konkrēti: FIABCI-RUSSIA  1998.g. – 84 biedri, 2004.g. – 42 (konkrētus statistikas datus skat. tabulā turpmāk tekstā)

 

1998.g., kad tika izveidota FIABCI Latvijas nacionālā nodaļa FIABCI –LATVIA, mēs ar lielām cerībām skatījāmies uz šo, kā mums tad likās, pasaules NĪ industrijas speciālistu prestižāko apvienību. Šodien  dažu tās vadības amatpersonu un ģenerālā sekretāra atklātā, šīs organizācijas  Statūtus  un Ētikas kodeksu ignorēšana ir radījusi situāciju, ka būt par šīs organizācijas biedru ir zaudējis jebkuru jēgu un ir pat apkaunojoši.

Minētie kungi pat atļaujas falsificēt šīs organizācijas Borda un Asamblejas lēmumus!

 

Būtībā ir izveidojusies situācija analoga masu mēdijos izskanējušajam skandālam saistītam ar ANO amatpersonu korumpētību. Atgādināšu, sakarā ar šo skandālu presē izskanējušo tēzi: “ Pats korupcijas fakts protams, kā vienmēr nav pierādāms, bet amatpersonu neprofesionālisms ir acīm redzams”.

Izeja no skandalozās situācijas, kurā šodien ir nonākusi FIABCI, ir tikai viena – ekstra ordinārās FIABCI Asamblejas sasaukšana un steidzama šīs organizācijas vadošo amatpersonu nomaiņa, pretējā gadījumā FIABCI  ir nolemta lēnai izmiršanai.

 

Mēs uzskatam, ka šodien kļūt par tādas organizācijas biedru  ir kauna lieta!

 

FIABCI-LATVIA, NĪMA un NĪMA MAC  administrācija.

 

Tabula. FIABCI biedru maiņas statistika laikā no 1998 – 2004.g.

 << Atpakaļ


  © 2002 Biedrība NĪMA/NĪMA MAC VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS
MOB.TĀLR: 29105545
E-pasts: nima1sv@yahoo.com
 
   Apmeklētāju skaits: 5177319   


Rambler's Top100