Jaunumi  :      

NĪMA informēNĪMA informē
NĪMA Ziņojumi biedriemNĪMA Ziņojumi biedriem
NĪMA MAC piedāvāja piecu nedēļu mācību sesiju specialitātē "NEKUSTA ĪPAŠUMA SPECIĀLISTS (pirms NĪ darījumu starpnieku likuma spēkā stāšanās). Interesentus lūdzam aizpildīt, un nosūtīt pa e - pastu nima1sv@yahoo.com "Pieteikuma anketu". Vairāk skat. nodaļu NĪMA MAC. Mēs ar jums noteikti sazināsimies.. Apmeklejiet Regulāros Seminārus un Kursus: Seminārs"Dzīvokļa īpašuma likums" A)Nekustamā īpašuma tirdzniecība; B)Nekustamā īpašuma vērtēšana; C)Dzīvojamo māju pārvaldīsana un apsaimniekošana; D)Nekustamā īpašuma speciālists. Pilnu informāciju Par A), B) C) un D) programmām Skat. NODAĻA NĪMA MAC "NI Tirdzniecības speciālists"
Pieteikuma anketa

Mūsu partnieri


Rambler's Top100
LANĪDA pārkāpj FIABCI Statūtus

1998. gadā mākleru un aģentu korporācija NĪMA iestājās FIABCI un organizēja Latvijas nacionālo nodaļu FIABCI-LATVIA. No 1999. gada NĪMA Pamatlocekļa statusā (Principal member) un 11 FIABCI regulārie locekļi  no Latvijas reklamējas ikgadējā šīs organizācijas, kura apvieno vairāk nekā 50 pasaules valstis, katalogā. 

 

Pēc FIABCI Statūtiem, šīs organizācijas locekļi var būt tikai tie NĪ biznesa pārstāvji no Latvijas, kurus rekomendē un apstiprina ar savu lēmumu FIABCI-LATVIA.

 

Visa 2004. gada laikā FIABCI-LATVIA aicināja  LANĪDu iestāties FIABCI likumīgi (dotajā brīdī FIABCI locekļi ir tikai 2  LANĪDA pārstavji - ARCO REAL ESTATE LATVIJA - Ligita Eiduka-Freimane un ANNO - Līga Andersone). Diemžēl, LANĪDA izvēlējās citu ceļu - labā FIABCI imidža iznīcināšanu.

 

LANĪDA saitā publicēta informācija sekojoša raksturā:

"1) 2004. gada 4. decembrī FIABCI Starptautiskā Nekustamo Īpašumu Ģenerālā Asambleja pieņēma lēmumu reģionālās nodaļas FIABCI-Latvia vadību anulēt korporācijai NĪMA un piešķirt tās asociācijai LANĪDA." - ir tikai  vēlamā uzdošana par īstenību un sabiedrības maldināšana. Jo vadīt organizāciju var tikai viens no tās biedriem un kas vadīs FIABCI-LATVIA var lemt tikai FIABCI-LATVIA biedri, kuri ir vispirms - FIABCI locekļi.

 

Cien. LANĪDA vadība mēģina kāda FIABCI biedra PRIVĀTREKOMENDĀCIJU, neapstiprinātu ne ar kādiem FIABCI DOKUMENTIEM, uzdot par Ģenerālās asamblejas lēmumu. Analoģiski NĪMA var rekomendēt firmai LATIO pieņemt darbā tikai tādus māklerus, kuriem ir vismaz kautkāda izglītība NĪ jomā un kuriem ir vismaz kaut kāda sapratne par tādiem jēdzieniem, kā kopīpašums un īpašums vispār. Protams, LATIO uzklausīs NĪMA rekomendācijas, bet lēmumu pieņems firmas vadītājs. FIABCI-LATVIA ir sabiedriska un demokrātiska organizācija un lēmumu pieņem biedru sapulce.

 

Tikai un vienīgi caur FIABCI-LATVIA LANĪDA var iestāties FIABCI. Un tikai FIABCI biedri lems, kāda persona vadīs FIABCI-LATVIA. Izmantojot iespēju, publiski pasludinām, ka 6 gadus šo organizāciju vadīja NĪMA prezidents tikai tapēc, ka nebija citu cienīgu pretendentu, kuri izteiktu vēlmi pārņemt vadību. Ar lielu prieku šī nasta un gods - vadības funkcija - tiks nodota citam pretendentam, bet LIKUMĪGAM FIABCI BIEDRAM. Šā gada 10. janvārī NĪMA nosūtīja kārtējo faksu LANĪDA ar uzaicinājumu kļūt par likumīgu FIABCI BIEDRU vienīgajā likumīgajā veidā - saskaņā ar FIABCI Statūtiem, caur FIABCI-LATVIA.<< Atpakaļ


  © 2002 Biedrība NĪMA/NĪMA MAC VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS
MOB.TĀLR: 29105545
E-pasts: nima1sv@yahoo.com
 
   Apmeklētāju skaits: 5177284   


Rambler's Top100