NĪMA MAC  :      

Beauty For All SeasonsBeauty For All Seasons
NĪ speciālistsNĪ speciālists
NĪMA MAC piedāvāja piecu nedēļu mācību sesiju specialitātē "NEKUSTA ĪPAŠUMA SPECIĀLISTS (pirms NĪ darījumu starpnieku likuma spēkā stāšanās). Interesentus lūdzam aizpildīt, un nosūtīt pa e - pastu nima1sv@yahoo.com "Pieteikuma anketu". Vairāk skat. nodaļu NĪMA MAC. Mēs ar jums noteikti sazināsimies.. Apmeklejiet Regulāros Seminārus un Kursus: Seminārs"Dzīvokļa īpašuma likums" A)Nekustamā īpašuma tirdzniecība; B)Nekustamā īpašuma vērtēšana; C)Dzīvojamo māju pārvaldīsana un apsaimniekošana; D)Nekustamā īpašuma speciālists. Pilnu informāciju Par A), B) C) un D) programmām Skat. NODAĻA NĪMA MAC "NI Tirdzniecības speciālists"
Pieteikuma anketa

Mūsu partnieri


Rambler's Top100

SIA "NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA MĀCĪBU ATBALSTA CENTRS"
"NĪMA MAC"

                                                                                           IZGLĪTĪBAS IESTĀDE,

reģistrēta LR Izglītības un Zinātnes ministrijā 25.04.1998.g.

Pārreģistrēta 21.05.2001.g.Reģ. apl. Nr.3360800098.


UZMANĪBU

NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA MĀCĪBU ATBALSTA CENTRS_NĪMA MAC

INFORMĒ

ka sakarā ar Saeimā pieņemtā likuma

“Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likums” 13.pantu 17.decembrī 2020.gadā ir pieņemti Ministru kabineta notikumi Nr.805 "Noteikumi par nekustamā īpašuma darījumu starpnieku kvalifikācijas celšanas pasākumi" (turpmāk - Noteikumi), kas nosaka, ka katram starpniekam gada laikā  ir jāveic kvalifikācijas celšana atbilstoši Noteikumu 5.punktā norādītajām tēmām, ne mazāk par 40 akadēmiskajām stundām.

 NĪMA MAC un/vai biedrība NĪMA, NĪSA 2021.gadā uzsāks  organizētu  nekustamā īpašuma darījumu starpnieku apmācību atbilstoši Noteikumu 5.punktam darījuma starpniekiem, kuri ir reģistrējušies Darījumu starpnieku reģistrā likumā noteiktajā kārtībā.

Lai aptuveni novērtētu klausītāju skaitu,

Interesentus lūdzam aizpildīt "Pieteikuma anketu" (tās aizpildīšana ir vienkārši aptauja, kas nerada nekādas saistības) tikai lai izvērtētu iespējamo klausītāju skaitu un mācību kursa atjaunošanas lietderību.
Pieteikšanās  anketa atrodama šīs lapas "lodziņā" pa kreisi  zem NIMA MAC logo. Mēs sazināsimies ar vsiem, kuri nosūtīe anketas ar interesi par apmācībā

 

  

NĪMA MAC ir profesionāla privāta izglītības iestāde, kuras darbība un izglītības programmas domātas nekustamā īpašuma (NĪ) industrijas t.sk. NĪ tirgus, ekonomikas u.c. speciālistu profesionālo zināšanu apgūšanai, papildināšanai un pilnveidošanai. Lai pieteiktos un macību kursu atveriet un aizpildiet NĪMA MAC "Pieteikuma anketu" vai NĪSA anketu. Mācību maksu un atlaidi skat. Pieteikuma anketā. Visu kursu tēmu aprakstus skatiet šī saita nodaļā

"Nekustamā īpašuma speciālists"

Izglītības iestādi vada un izglītības procesu organizē profesionāli speciālisti ar daudzu gadu pieredzi izglītības procesa, NĪ industrijas kā arī citās disciplīnās.

Izglītības programmas sagatavotas atbilstoši Latvijas standarta statusā pārņemtajam Eiropas satandartam -EN 15733, proti, - LVS EN 15733 "Nekustamā Īpašuma aģenta pakalpojumi. Prasības nekustamā īpašuma aģenta pakalpojumu nodrošināšanai" kā arī vadoties no  ASV mācību programmu vispusīgām studijām, pēc to rūpīgas salīdzināšanas, adaptācijas un piemērošanas Latvijas apstākļiem, kā arī pamatojoties uz ilgadīgu pieredzi pasniedzēja un praktiskā darba pieredzi nekustamā īpašuma industrijā un t.sk. tirgus darījumos.Direktore Svetlana Sokolova
 • Augstākā izglītība, inženieres diploms, RPI/RTU1980.g.);
 • Rīgas pils.Izpildkomiteja. Dzīvokļu pārvalde (1982.g.- 86.g.)
 • Profesionāla tēla veidošanas speciālists (imidžmeikers), ASV kompānijas “ Beauty for All Seasons papildizglītības diploms (1994.g.) (diploms BFAS CA, diploms BFAS Image);
 • Papildizglītības diploms izglītības programmā “Māju un dzīvokļu saimniecības ekonomiskā politika un vadība” Mājsaimniecības un pilsētsaimniecības attīstības Institūtā (IHS) Holandē (1997.g.) (diploms);
 • Augstākās izglītības diploms izglītības programmā “ Ekonomika un grāmatvedība” LU “Grāmatvedības institūts” (2002.g.) (diploms).
 • Profesionālas (1.līmeņa augstākās) izglītības diploms programmā "Reklāmas dizains" (2010.g.) (diploms).
 • 4-mēnešu kursu beigšanas apliecība programmā  "Ainavu dizains" (2010.g.) (apliecība).
 • NORDEA bankas 6-mēnešu kursu beigšanas sertifikāts programmā "No idejas līdz investoram" (2014.g.) (apliecība).
 • Prof.kvalifikācija "Nekustamā īpašuma tirdzniecība un apsaimniekošana (900 stundas)" - RISEBA 2018.gada oktobra diploms.
Direktors mācību darbā Dr.sc.ing. Raitis Kalniņš
 • Augstākā izglītība, LVU (1965.g.);
 • Zinātniskais un pasniedzēja darbs LR Zinātņu akadēmijā ( 1962.g. – 1985.g.);
 • Pasniedzēja (docents) un zinātniskais darbs RTU ( 1985.g.- 2009.g); Dr.Sc. ing. (1995);
 • Praktiskais un konsultanta darbs, patstāvīgas NĪ ekonomikas un tirgus ekonomikas studijas, pasniedzēja darbs NĪ disciplīnās, kopš 1990.g.


  © 2002 Biedrība NĪMA/NĪMA MAC VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS
MOB.TĀLR: 29105545
E-pasts: nima1sv@yahoo.com
 
   Apmeklētāju skaits: 5177374   


Rambler's Top100